אודות

ברסיס צמיגים וג'אנטים – פרופיל חברה

אנו מייצגים בישראל בבלעדיות את מותג הצמיגים הבינלאומי SAILUN  מספר 16 בעולם ברשותנו מחסן לוגיסטי עם הפצה לרוב רחבי הארץ.

החברה מייבאת צמיגים וג’נטים תוך הקפדה על איכות ותקנים בינלאומיים בין לקוחותינו תקריות (פנצ’ריות) בכל רחבי הארץ ולקוחות סופיים כגון משרדי ממשלה משרד הביטחון ועוד חברות גדולות בישראל. בחברתנו צוות מנהלי לקוחות מקצועי ומיומן עומד לרשותכם לקבלת שירות מידי.

חברת ברסיס הוקמה בשנת 1995 ועוסקת בייבוא והפצה בתחום הברגים, מוצרי העיגון וכלי העבודה. בנוסף החברה התרחבה לתחום הצמיגים והג’נטים.

ברסיס צמיגים
מחסן לוגיסטי צמיגים - רחוב החורטים 2 חולון

כתבה באתר של מגזין "אוטו" על צמיגי סאילון - Sailun

לקריאה של הכתבה המלאה לחצו כאן: https://www.auto.co.il/article/111028-car-news

מאז הקמתה של ברסיס פסטנרס בע"מ בשנת 1995

שמה לה החברה למטרה להיות החברה המובילה בתחומה, והיא רכשה לעצמה מוניטין של חברה דינמית ושאפתנית, המעודכנת בטכנולוגיות החדישות והמתקדמות ביותר בעולם. לצוות העובדים האדיב שלה ניסיון של למעלה מ-16 שנים בתחום ולכולם ידע מקצועי, גלובלי ומעודכן בכל עת.

היתרון הבולט שלנו טמון בפתרונות הטכניים המתוחכמים שיש באפשרותנו להציע, החורגים מהמוצרים הסטנדרטיים המצויים בשוק.

אצלנו תוכל למצוא מפרטים טכניים ושרטוטים מקצועיים לכל מוצר ומוצר, וכן התחייבות שלנו לספק מוצרים איכותיים ונגישים שיחסכו לך זמן יקר ועבודה מיותרת.

גם אם לא תמצאו אצלנו את מה שאתם מחפשים – אנחנו מתחייבים להעניק לכם יחס אישי ולמצוא לכם מוצר או פתרון יצירתי תוך זמן קצר!

כתובתנו – החורטים 2 חולון  | טלפון – 03-6500210  | פקס – 03-6500212  | דואר אלקטרוני – sales@barsys.co.il

קצת נתונים עלינו

לקוחות מרוצים
0 +
דגמים זמינים
0 +
מוסכים שותפים
0 +
שנות איכות
0 +